Мешканці Київщини отримають понад тисячу дров’яних печей від Червоного Хреста

Мешканці Київщини отримають понад тисячу дров’яних печей від Червоного Хреста

Мешканці Київщини отримають понад тисячу дров’яних печей від Червоного Хреста
Фото: КОВА

Київщині за сприяння "Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України" нададуть понад 1000 дров’яних опалювальних печей. Вони призначені для обігріву житла соціально вразливих категорій населення. Про це повідомив заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко.

Минулого тижня на Київщину вже доставили 276 таких дров’яних печей. Вони зможуть обігріти взимку помешкання літніх людей, інвалідів, багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Отримані дров’яні печі будуть розподілені відповідно до сформованих потреб для Бородянської, Пісківської, Іванківської та Поліської територіальних громад пристоличного регіону. Згодом такі опалювальні пристрої передадуть і для Великодимерської, Макарівської, Глевахівської, Гостомельської, Димерської та Калинівської (Броварського району) громад.

У КОВА неодноразово наголошували на тому, що цей опалювальний сезон буде складним. "Ми повинні об’єднатися і зробити все, щоб він пройшов стабільно. Першочергово маємо потурбуватися про тих, кому необхідна допомога. Це — багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, вимушені переселенці. Дров’яні опалювальні печі стануть для таких сімей альтернативним джерелом тепла взимку", — зазначив Микола Бойко.

Що відомо

  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні.
  • Як переселенцям з міста топити взимку в селах: пояснив пічник із Харківщини.

Читайте також

В Ірпені запрацював Офіс підтримки: хто може безкоштовно звернутись до психолога

На початок