Поклик серця свідомого громадянина: на Черкащині триває набір до "Гвардії наступу"

Поклик серця свідомого громадянина: на Черкащині триває набір до "Гвардії наступу"

Поклик серця свідомого громадянина: на Черкащині триває набір до "Гвардії наступу"
Суспільне Черкаси

За тиждень 160 добровольців із Черкащини доєдналися до "Гвардії наступу", розповів голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Стартувала національна кампанія 3 лютого. В її межах формують вісім штурмових бригад на базі Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби. Завдання новосформованих загонів – звільняти окуповані росіянами території.

Долучитися до підрозділів можуть люди віком від 18 до 60 років. Заявку можна подати в один із шести ЦНАПів області або онлайн.

"Це поклик серця. У мене був досвід служби В ДПСУ, проходив службу строкову на західному кордоні і тому вирішив приєднатися, бо вважаю, що так має зробити кожен свідомий громадянин", – зазначив доброволець Максим.

За словами начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець зазначив: ці бригади будуть формувати лише з-поміж добровольців, патріотів України, які самі висловлюють бажання проходити службу у цих бригадах:

"Це можуть бути професіонали, які до цього проходили службу, а також категорія, яка нині не підлягає мобілізації – це люди віком від 18 до 27 років. Хлопці, які бажають стати контрактниками, можуть прийти і записатися в ці підрозділи".

Що відомо

  • Долучитися до "Гвардії наступу" можуть чоловіки та жінки від 18 до 60 років. Для цього необхідно подати заявку онлайн або прийти особисто до центру надання адміністративних послуг. З собою потрібно мати: паспорт, ідентифікаційний код, військовий квиток або посвідчення, довідку про несудимість, фотокартки.
  • Щоб укласти контракт з Нацполіцією чи Нацгвардією, або Прикордонслужбою, добровольцеві слід прийти до ЦНАПу. Таких центрів надання адміністративних послуг по області буде шість: у Черкасах, Смілі, Умані, Жашкові, Звенигородці, Золотоноші.
  • За тиждень сотня добровольців із Черкащини подала анкети на вступ у штурмовий загін "Сталевий кордон". Про це Суспільному розповів начальник відділу комплектування головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби Олександр Чубенко.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок