Набір до "Гвардії наступу" на Черкащині: кого приймають та які документи потрібні

Набір до "Гвардії наступу" на Черкащині: кого приймають та які документи потрібні

Набір до "Гвардії наступу" на Черкащині: кого приймають та які документи потрібні
Суспільне Черкаси

За тиждень сотня добровольців із Черкащини подала анкети на вступ у штурмовий загін "Сталевий кордон". Про це Суспільному розповів начальник відділу комплектування головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби Олександр Чубенко.

Національна кампанія рекрутингу "Гвардія наступу" на Черкащині стартувала 3 лютого. В її межах формують вісім штурмових бригад на базі Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби. Як доєднатися до таких підрозділів та які завдання вони виконуватимуть, дізнавалось Суспільне.

На консультацію до прикордонників прийшов черкащанин Юрій. Він хоче дізнатися більше про вимоги до кандидатів та умови служби:

"У нас зараз воєнний стан і є необхідність захисту нашої держави. Також треба брати до уваги, якщо є бажання людей і необхідність відстоювати нашу державу, то вони можуть вступити без проблем з урахуванням тих соціальних гарантій, які запропоновані, і умов, які були озвучені".

Набирають людей до новоствореного п’ятнадцятого мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон", зазначив Олександр Чубенко:

"Саме наш загін формується для контрнаступу, для відбиття агресора з території України".

прикордонник
Олександр Чубенко. Суспільне Черкаси

Зі слів Олександра Чубенка, до підрозділу можуть долучитися чоловіки та жінки від 18 до 60 років. Для цього необхідно подати заявку онлайн або прийти особисто до центру надання адміністративних послуг. З собою потрібно мати:

  • паспорт,
  • ідентифікаційний код,
  • військовий квиток або посвідчення,
  • довідку про несудимість,
  • фотокартки.

Також потрібно заповнити анкету кандидата:

"За цими особистими даними ми попередньо вивчаємо кандидата. Якщо він нам підходить, ми йому телефонуємо і пропонуємо з документами прийти у відділ комплектування на оформлення", — прокоментував Олександр Чубенко.

Охочі можуть підписати трирічний контракт або мобілізуватися до підрозділу, пояснив Олександр Чубенко. Людей беруть як з військовим досвідом, так і без нього:

"Громадяни, які не мають військової спеціальності, пройдуть навчання, злагодження і тільки тоді будуть залучені до виконання завдань по відбиттю агресора з нашої території".

прикордонник
Суспільне Черкаси

Зарахування до лав бригади відбуватиметься у чотири етапи: тестування, медична комісія, перевірка фізичної підготовки, співбесіда.

"Ми пропонуємо усі соціальні гарантії відповідно до законодавства України. Люди можуть реалізувати себе на певних посадах за своєю військово-обліковою спеціальністю або навитися чомусь новому. Також гідне грошове забезпечення, а під час виконання бойових завдань — додаткові виплати і премії", — розповів Олександр Чубенко.

З його слів, ця компанія спрямована на вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, які найкраще підходять їм за ідеологією та цінностями. Програма в Україні триватиме до березня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок