Чекають вмотивованих добровольців: на Черкащині стартував набір на контрактну службу

Чекають вмотивованих добровольців: на Черкащині стартував набір на контрактну службу

Чекають вмотивованих добровольців: на Черкащині стартував набір на контрактну службу
Суспільне: Черкаси

На Черкащині стартував набір добровольців на контрактну службу в Силах оборони України.

За словами керівника Черкаської військової обласної адміністрації Ігоря Табурця, такі підрозділи формують для того, аби посилити штурмові підрозділи новими вмотивованими силами, повідомила власна кореспондентка Суспільного Анна Іщенко із зали засідання.

Ігор Табурець пояснив, щоб укласти контракт з Нацполіцією чи Нацгвардією, або Прикордонслужбою, добровольцеві слід прийти до ЦНАПу.

Таких центрів надання адміністративних послуг по області буде шість: у Черкасах, Смілі, Умані, Жашкові, Звенигородці, Золотоноші.

"Там будуть представники Нацполіції, Нацгвардії та Прикордонслужби. Вони надаватимуть консультації. Але від добровольця буде залежати, в який саме підрозділ він хоче. Це не мобілізація, це контрактна форма, добровольчі загони. Мобілізація планово проходить, а ця кампанія передбачає набір вмотивованих добровольців. Їх забезпечать усім необхідним. Що ще важливо — зазначені підрозділи будуть декілька місяців готуватися, після чого їх оснастять і потім відправлять для виконання завдань".

Щодо кількості добровольців, зі слів Ігоря Табурця, все залежить від кількості охочих. На відміну від мобілізації — планів чисельності немає.

"Кістяком формування бригад будуть саме офіцери та солдати, які брали участь у боях з 2014 року. Ми вже знаємо, що добровольчі формування показували найбільшу ефективність", — пояснив Табурець.

Формуватимуть бригади "Лють", "Сталевий кордон" тощо, розповів начальник Нацполіції області Вячеслав Гурін. По закінченню війни добровольці батальйону можуть будувати кар'єру в Нацполіції:

"Якщо у добровольця є військова спеціальність, то він може долучитися до загону Лють. Опісля, доброволець може будувати кар'єру в Нацполіції. Після відпрацювання, добровольці цього батальйону будуть виконувати більше функцій, як поліцейські".

Трансляція наживо:

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок