Ірпінь отримав грант на відновлення інфраструктури міста

Ірпінь отримав грант на відновлення інфраструктури міста

Ірпінь отримав грант на відновлення інфраструктури міста
Фото: КМДА

Ірпінь на Київщині отримав грант у 7,7 млн євро від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Їх спрямують на капітальний ремонт об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення громади. Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

"Сьогодні ми ухвалили відповідне рішення про залучення цього гранту на сесії міської ради. Далі НЕФКО самостійно оплатить роботи безпосередньо підрядним організаціям", — повідомив мер.

За його словами масштабне оновлення зроблять у КП "Теплоенергопостач" та КП "Ірпіньводоканал".

Що відомо про міжнародну допомогу Ірпеню

Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкоджених об'єктів "Ірпіньводоканалу" на Київщині.

Американська архітектурна компанія Gensler допомагатиме відбудовувати місто Ірпінь на Київщині, яке зазнало руйнувань на початку повномасштабного вторгнення Росії. Це передбачає меморандум, який підписали у Вашингтоні.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Мешканці Ірпінської громади можуть подати заявки на отримання грошової допомоги від Благодійного фонду "Право на захист". Фінансова допомога надаватиметься 3 місяці. Загальна сума виплат — 6660 грн.

Читайте також

Ірпінь і Буча матимуть спільний водоканал — Маркушин

На початок