Президенти України та Польщі зустрілися в польському Жешуві — Дуда

Президенти України та Польщі зустрілися в польському Жешуві — Дуда

Президенти України та Польщі Зеленський та Дуда 9 лютого, зустрілися в Жешуві у Польщі.
Президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда у четвер, 9 лютого, зустрілися в Жешуві у Польщі. Фото: Твіттер Дуди

Президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда у четвер, 9 лютого, зустрілися в Жешуві У Польщі. Про це зранку 10 лютого президент Польщі повідомив у Твіттер.

“Президент України повідомив про свою нещодавню дипломатичну діяльність у Брюсселі та інших європейських столицях; переговори також стосувалися безпеки в регіоні”, — написав Дуда.

Що відомо про другий закордонний візит президента Зеленського

Ввечері 8 лютого президент України Володимир Зеленський прибув до Єлисейського палацу на вечерю з французьким колегою Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

Лідери держав зробили короткі заяви для ЗМІ. Макрон, зокрема, підтвердив свою підтримку народу України. Володимир Зеленський привітав "континентальну єдність" з Еммануелем Макроном та Олафом Шольцом. Він також сказав, що "радий бути тут" і вчергове нагадав, що Україні потрібна зброя.

Еммануель Макрон відповів, що Франція і Європейський Союз хочуть продовжувати "зусилля з постачання зброї". Водночас Олаф Шольц у своїй промові високо оцінив "мужність" та "відвагу" українців.

Перед тим Зеленський побував у Великій Британії, де зустрівся з прем'єром Ріші Сунаком, королем Чарльзом ІІІ та виступив у британському парламенті.

9 лютого Зеленський прибув до Брюсселя, де він виступив перед депутатами Європарламенту та на саміті ЄС.

Це другий закордонний візит українського президента під час повномасштабної війни з РФ.

Читайте також

Зеленський оголосив список допомоги, на яку чекає Україна

Зеленський уперше з початку повномасштабного вторгнення РФ приїхав до Лондона. Що відомо

Макрон вручив Зеленському орден Почесного легіону

"Зараз я тут, щоб захистити шлях додому нашого народу" — Зеленський виступив на засіданні Європарламенту у Брюсселі

На початок