Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном та Шольцом

Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном та Шольцом

Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном та Шольцом
. Президент Франції Еммануель Макрон (в центрі) з президентом України Володимиром Зеленським (ліворуч) і канцлером Німеччини Олафом Шольцом перед робочим обідом в Єлисейському палаці, 8 лютого 2023 року, Париж, фото: AP Photo / Lewis Joly

Президент України Володимир Зеленський прибув до Єлисейського палацу на вечерю з французьким колегою Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Про це повідомляє французький канал BFMTV.

Лідери держав зробили короткі заяви для ЗМІ.

Макрон, зокрема, підтвердив свою підтримку народу України.

"Ми стоїмо поруч з Україною, твердо і рішуче налаштовані супроводжувати її до перемоги", — сказав президент Франції своєму українському колезі.

Він також додав, що те, що відбувається в Україні, "стосується майбутнього Європи".

"Україна може розраховувати на нас у розбудові миру. План, який ви запропонували, є важливою основою для обговорення цього шляху, який повинен привести нас до міжнародної мирної конференції", — наголосив Макрон.

Водночас Володимир Зеленський привітав "континентальну єдність" з Еммануелем Макроном та Олафом Шольцом. Він також сказав, що "радий бути тут" і вчергове нагадав, що Україні потрібна зброя.

Еммануель Макрон відповів, що Франція і Європейський Союз хочуть продовжувати "зусилля з постачання зброї". Водночас Олаф Шольц у своїй промові високо оцінив "мужність" та "відвагу" українців.

Читайте також

Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном та Шольцом, Португалія передасть Україні "Леопарди". 351 день війни. Онлайн

Зеленський уперше з початку повномасштабного вторгнення РФ приїхав до Лондона. Що відомо

Зеленський виступив в парламенті Британії — відео

На тлі візиту президент України Британія запровадила нові антиросійські санкції

На початок