На Львівщині ексголову сільради підозрюють у схемах із землею на 69 мільйонів гривень

На Львівщині ексголову сільради підозрюють у схемах із землею на 69 мільйонів гривень

На Львівщині ексголову сільради підозрюють у схемах із землею на 69 мільйонів гривень
Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України

На Львівщині ексголову сільради та землевпорядників підозрюють у незаконному відчуженні земель Національної академії аграрних наук України. Спільники передали у приватну власність родичам, знайомим та іншим "клієнтам" землю на 69 мільйонів гривень. Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Як встановили слідчі, схему із землями Інституту біології тварин НААН України організували ексголова сільради, який зараз є депутатом районної ради, та двоє землевпорядників.

"З метою виведення земель із державної власності ділки під час розробки землеустрою щодо зміни меж села безпідставно збільшили його площу та включили туди ці землі. Дані землі знаходилися у постійному користуванні Інституту. Надалі вони поділили 22 га землі на менші частини та на підставі рішень сільської ради незаконно передали земельні ділянки неподалік Львова в приватну власність", — йдеться у повідомленні.

Таким чином, землевласниками стали більше 200 людей, зокрема родичі та близькі організаторів злочинної схеми.

Трьом підозрюваним повідомили про підозру через зловживання службовим становищем за попередньою змовою, яке спричинило тяжкі наслідки. На земельні ділянки наклали арешт. Наразі для ексголови сільради та землевпорядників обирають запобіжний захід.

Читайте також

Прокурора зі Львова позбавили водійських прав за водіння у нетверезому стані

У Львівській громаді встановили 10 кнопок термінового виклику поліції

На початок