Слідчі дії у навчальних закладах Полтави: що відомо

Слідчі дії у навчальних закладах Полтави: що відомо

Слідчі дії у навчальних закладах Полтави: що відомо
Фото: Суспільне Полтава/ілюстративне

Слідчі дії, які у навчальних закладах Полтави відбулися 8 лютого, пов’язані з постачанням продукції. Про це 9 лютого Суспільному повідомив перший заступник голови Полтавської міської ради Валерій Пархоменко.

У двох навчальних закладах Полтави провели слідчі дії у рамках кримінального провадження, яке розпочали 2021-го року, повідомив Валерій Пархоменко. За його словами, з чим пов’язане провадження, йому невідомо.

Як розповів перший заступник, у закладах узяли копії товарно-транспортних накладних на поставку продуктів харчування до навчальних установ. Також вилучили журнал реєстрації продукції, яку отримували.

Слідчі дії, які відбувалися у навчальних закладах, не пов’язані із засіданням Тимчасової слідчої комісії, яке відбулося 8 лютого.

Суспільне намагається дізнатися у Служби безпеки України та Генпрокуратури, у рамках якого кримінального провадження проводили слідчі дії.

Телефоном директорка комунального підприємства "Добробут", яке має забезпечувати харчування в навчальних закладах, Катерина Гарбар Суспільному повідомила, що нині тривають слідчі дії, тому коментувати вона не може.

Що відомо

  • Організацією харчування в освітніх закладах з 2021-го року почало займатися новоутворене комунальне підприємство «Добробут».
  • Згідно з даними з порталу "YouControl", 2022-го року щодо підприємства розпочали кримінальне провадження за фактом розтрати грошей місцевого бюджету під час здійснення закупівель продуктів харчування до навчальних закладів.

На початок