До Дня Героїв Небесної Сотні у Києві виплатять матеріальну допомогу. Хто отримає

До Дня Героїв Небесної Сотні у Києві виплатять матеріальну допомогу. Хто отримає

До Дня Героїв Небесної Сотні у Києві виплатять матеріальну допомогу. Хто отримає
Фото: Уніан

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні і відповідно до міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" матеріальну допомогу отримають не лише жителі міста. До списку внесли і внутрішньо переміщених громадян з визначених категорій, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Департамент соціальної політики.

"Одноразова адресна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини, в разі смерті цих громадян виплачується членам сім'ї померлого в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв'язку зі смертю пенсіонера",— йдеться у повідомленні.

У КМДА зауважили, що тим, хто одночасно належать до кількох категорій, надається одна допомога в більшому розмірі. При цьому одноразова адресна матеріальна допомога не виплачується людям, які перебувають на повному державному утриманні.

Матеріальну допомогу в розмірі 1500 грн отримають:

  • кияни — члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності
  • кияни — члени сімей осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції Гідності
  • непрацездатні кияни — постраждалі учасники Революції Гідності, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни I та II груп внаслідок травм, контузій, каліцтв, захворювань, пов'язаних із участю у Революції Гідності

Виплати 1400 грн нарахують киянам, включеним до переліку тих, хто під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

1300 грн отримають кияни, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Кияни, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року отримають 1100 грн.

В адміністрації також поінформували, що одноразову адресну матеріальну допомогу виплатять:

  • громадянам, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення міста Києва та Головного управління Пенсійного фонду України в Києві
  • киянам із числа зазначених вище категорій — у разі звернення до кінця бюджетного року за умови, що вони мають право на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання розпорядження про її виплату
  • власникам багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина"

Що відомо про виплати матеріальної допомоги у Києві

У Києві люди з інвалідністю, діти-сироти та інші категорії малозабезпечених громадян отримають першу збільшену виплату щомісячної матеріальної допомоги з міського бюджету. Виплати здійснюватимуть в рамках програми "Турбота. Назустріч киянам"

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримали матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Розмір допомоги становив від 7000 до 23 000 грн і залежав від кількості дітей, яких виховують прийомні батьки та батьки-вихователі.

У столиці киянам, які боронять Україну, та членам їхніх сімей будуть надані додаткові пільги та соціальні гарантії. Таке рішення ухвалили депутати Київради на засіданні 15 грудня 2022 року.

У Києві виплатили одноразову матеріальну допомогу до 1500 гривень учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, учасникам Революції Гідності, бійцям-добровольцям, переселенцям, які зареєстровані у столиці. Виплати були присвячені до Дня захисників і захисниць 14 жовтня.

Київська міська рада наприкінці листопада минулого року виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ під час наступу російських військ. Фінансове підтримка передбачена для близько 10 тисяч бійців.

Мешканці Києва та області, які були змушені залишити свої домівки через війну, отримали державну допомогу на проживання. Як повідомили у КМДА, люди отримали підтримку у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.

За прихисток вимушених переселенців у Києві можна отримати компенсацію.

Читайте також

Коригував удари по Києву з "Градів" та "Смерчів". Зрадник отримав 15 років ув'язнення

Поліцейські авто та генератори: Київ отримав допомогу від Німеччини та Данії

Киянку засуджено за домашнє насильство над малолітнім сином

На початок