У Львові попрощаються з трьома захисниками України

У Львові попрощаються з трьома захисниками України

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Фото Романа Каймана

У Львові 8 лютого попрощаються з трьома захисниками України Олегом Мужкевичем, Валерієм Діановим, Богданом Романчуком. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону Олега Мужкевича та Валерія Діанова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, об 11:40 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Чин похорону Богдана Романчука відбудеться о 14:00 у Гарнізонному храмі, о 14:40 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у рідному селі на Івано-Франківщині.

Олег Мужкевич — львів'янин. Загинув 30 січня. Йому було 20 років.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Олег Мужкевич. Фото: Львівської міської ради

Закінчив Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут". Здобував освіту на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

У вільний час вів активний спосіб життя: займався бігом, "воркаутом", захоплювався гірським туризмом.

У 2020 році підписав контракт із ЗСУ. Із початком повномасштабного вторгнення боровся із окупантами у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У Олега Мужкевича залишилися двоє братів, двоє сестер та дівчина.

Валерій Діанов — львів'янин. Загинув 31 січня. Йому було 44 роки. (14.08.1978-31.01.2023) Львів’янин.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Валерій Діанов. Фото: Львівської міської ради

У 1996-му році закінчив Професійно-технічне училище №53 міста Львова за спеціальністю "слюсар-ремонтник". Після завершення навчання проходив військову службу в армії. Працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до лав 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗСУ. Боровся із окупантами на східному напрямку.

У Валерія Діанова залишилися мама, дружина та донька.

Богдан Романчук — родом зі села Потік Івано-Франківської області. Загинув 7 грудня. Йому було 33 роки.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Богдан Романчук. Фото: Львівської міської ради

Навчався у Рогатинському ліцеї "Гімназія імені Володимира Великого" Рогатинської міської ради Івано-Франківської області. Закінчив Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка Всеволода Лазаряна за спеціальністю "інженер-механік".

У мирний час працював помічником начальника у Відокремленому підрозділі "Вагонне депо Клепарів" "Львівської залізниці".

Кандидат в майстри спорту України зі стрільби. Захоплювався фото- і відеозйомкою та гірським туризмом. Разом із братом мріяв відкрити власну майстерню "Teslya"

Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії "Аратта".

Із початком повномасштабного вторгнення проходив військову службу у лавах 63-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Збройних сил України.

У Богдана Романчука залишилися вагітна дружина, батьки, брат та бабуся.

Читайте також

Львів попрощалися з захисниками Євгеном Запотічним та Олегом Кунинцем

На початок