Пройшли навчання і мають бойовий досвід. Хто записується у підрозділи "Гвардії наступу" в Дніпрі

Пройшли навчання і мають бойовий досвід. Хто записується у підрозділи "Гвардії наступу" в Дніпрі

Пройшли навчання і мають бойовий досвід. Хто записується у підрозділи "Гвардії наступу" в Дніпрі
Суспільне Дніпро

На Дніпропетровщині триває набір добровольців до “Гвардії наступу”. Підрозділи "Лють", "Рубіж", "Карадаг", "Буревій" формують на базі Нацполіції, Держприкордонслужби та Нацгвардії. Як проходить набір у Дніпрі — бачили кореспонденти Суспільного.

Студент факультету психології Микита Павлов прийшов дізнатися про умови вступу до "Гвардії наступу". Хлопець каже: подивився рекламу і зрозумів, що є гарна можливість використати знання, які отримав на початку повномасштабного вторгнення.

"З восьмого березня був у "Варті Дніпра", у нас таке формування було. Там ми навчались тактичній медицині, стріляли з автоматів", — розповів Микита.

Сергій Кудрявцев вже має бойовий досвід. Говорить: отримав поранення, але бажає і надалі захищати Україну у складі підрозділу “Лють”.

"Робив операцію. Можу тримати зброю. Поранення, на мою думку, середнє. Але, як кажуть, тіло ціле, руки-ноги цілі, можу продовжувати службу", — каже доброволець.

Представник поліції Максим Барсук здійснює набір до підрозділу.

"Як правило, це добровольці, які бажають нести службу в підрозділах національної поліції. Але є і такі громадяни, які ще думають, куди піти. Є приклади, що підходять до нас, дізнались у нас умови проходження, підійшли до національної гвардії — там дізналися. Думають, вибирають", — говорить він.

На Дніпропетровщині пункти запису до "Гвардії наступу" працюють у дев'ятьох ЦНАПах, у Дніпрі їх два. Про роботу добровольцям розповідають представники національної гвардії, поліції та прикордонної служби. Після оформлення заяви кандидати отримують направлення на медкомісію.

Пройшли навчання і мають бойовий досвід. Хто записується у підрозділи "Гвардії наступу" в Дніпрі
Заяви на вступ до підрозділів "Гвардії наступу" приймають у центрах надання адміністративних послуг. Суспільне Дніпро

"Якщо кандидат за результатами військово-лікарської комісії придатний для проходження служби. А також за фізичними та інтелектуальними показниками, то вони будуть зараховані на службу. Питання одне: вони хочуть захищати нашу Батьківщину і бути причетними до тієї історії, яка робиться буквально сьогодні?" — каже представниця Національної гвардії України Наталія Воронова.

Про початок набору до "Гвардії наступу" оголосили другого лютого. Нові штурмові бригади мають проходити навчання за стандартами НАТО та, за словами заступника начальника обласної поліції Володимира Богоніса, також отримають зброю натівського зразка.

Читайте також

"Лють", "Буревій", "Карадаг". На Дніпропетровщині стартував набір в загони "Гвардії Наступу": кого беруть, де записатися

"Гвардія наступу". ЦНАП у Кам'янському на Дніпропетровщині почав працювати без вихідних для зручності добровольців

"Гвардія наступу": де записатися в бригади у Кривому Розі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок