У Черкасах змагатимуться у співах, щоб назбирати грошей для захисників

У Черкасах змагатимуться у співах, щоб назбирати грошей для захисників

У Черкасах змагатимуться у співах, щоб назбирати грошей для захисників
melodyshop

У Черкасах змагатимуться за звання "Найкращий вокаліст". Вокальний батл буде доброчинним: гроші з донатів організатори віддадуть на потреби Сил оборони України, розповів Суспільному менеджер проєкту Єгор Хроменко.

Такі змагання у Черкасах відбудуться вперше. Нині зареєструвалися семеро учасників.

"Оскільки серед нас чимало поціновувачів вокального мистецтва, то ми вирішили провести змагання між співаками (вокалістами). На афішу про відбірковий тур відгукнулися семеро людей. Ми їх всіх прийняли, дали шанс кожному, нікому не відмовили", — розповів Єгор Хроменко.

Змагання передбачає три раунди, що допоможе журі визначити кращого вокаліста:

"Перший раунд — «Візитівка» (хлопці та дівчата виконають свої улюблені пісні, ці пісні вони обирають самі). Другий раунд — «Сумісне виконання» (організатори обирають пісню і кожному з учасників виділяють декілька фраз з неї, вокалісти виконуватимуть пісні під «живий» музичний супровід). Третій раунд — «Найкраще виконання української пісні». Після кожного раунду журі виставлятиме бали, за якими визначить переможця", — розповів Єгор Хроменко.

За його словами, в журі — викладачка співу, звукорежисер та запрошений гість вокального шоу:

"У суддівській команді будуть викладачка співу Черкаського музичного училища імені Гулака-Артемовського Олеся Рожкова, Юра Фактор — live-звукорежисер, який працює з українськими гуртами O.Torvald, The Unsleeping, Kadnay, Demchuk, GannaBaby, Denoi, Dorofeeva, Tember Blance, Fontaliza, Dilemma і таким закордонними гуртами як Sting, Twenty one pilots, Foals, Nothing But Thives. А також український епатажний гурт Gannababy, який є спеціально запрошеним гостем заходу", — розповів Єгор Хроменко.

Змагання серед вокалістів за звання найкращого виконавця відбудеться 11 лютого. Місцем проведення обрали Будинок культури імені Івана Кулика.

Що відомо

  • Єгор Хроменко — проєкт-менеджер, автор ідеї. Він проводить "Вокальний батл" у співпраці з командою проєкту "Еventsche", який очолює Єлизавета Іщенко, а також із ГО "Український опір" за підтримки Черкаської мерії.
  • У жовтні 2022 року виникла ідея проведення "Гітарного батлу". Він відбувся в укритті одного з торговельно-розважальних центрів Черкас. Доброчинний "Гітарний батл" у місті провели вперше. Переможцем був Іван Линник.
  • Після завершення цього музичного шоу команда організаторів прийшла до висновку, що такий формат дуже цікавий та захопливий водночас. Тому вирішили продовжити музичний проєкт та провести "Вокальний батл", розповів менеджер проєкту Єгор Хроменко.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок