Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України

Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України

Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України
Фото: Viktor Gnatyshyn

Тернопільські спортсмени привезли медалі з чемпіонатів України із самбо, що відбулись у Львові. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та імеджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Змагалися близько 800 учасників. У складі команди Тернопілля виступали вихованці тренера Віталія Гнатишина, які представляли Тернопільську КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, обласне товариство "Динамо" та Західноукраїнський національний університет.

В результаті у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорок Валерія Демчук у вазі 59 кг (юніорки) виборола третє місце, а її колега по команді Анна Пушкар у цій же ваговій категорії була п’ятою.

В чемпіонаті України з бойового самбо серед юніорів Денис Фік у вазі 58 кг теж здобув бронзову нагороду. Учасниками турніру з бойового самбо були також тернополяни Ілля Тукало (в/г 79 кг) та Ігор Бобко (в/к 88 кг).

Як повідомив тренер спортсменів Віталій Гнатишин, загальним заліком набравши 230 очок, команда Тернопільської області піднялась на 13 сходинку турнірної таблиці серед 24 областей України.

На чемпіонаті України-2023 з боротьби самбо серед дорослих спортсменів теж медалями відзначились інші студенти ЗУНУ – уродженці Івано-Франківщини, які зараз навчаються у Тернополі. У своїх вагових категоріях серед жінок золоту нагороду здобула Сніжана Пліш, срібло виборола Анастасія Сикіш, а бронзову медаль завоювала Марія Куневич, також серед молоді Анастасія Сикіш отримала "золото", а Василь Яремчук та Андрій Ковальчук стали бронзовими призерами.

Читайте також

  • Учасники з 17 областей у Тернополі змагаються у чемпіонаті України з самбо
На початок