РФ планує провести регіональні вибори на окупованих територіях 10 вересня — британська розвідка

РФ планує провести регіональні вибори на окупованих територіях 10 вересня — британська розвідка

РФ планує провести регіональні вибори на окупованих територіях 10 вересня
Президент РФ Володимир Путін під час виступу на церемонії "приєднання" Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до РФ 30 вересня. Фото: АР

У Росії запланували проведення регіональних виборів на тимчасово окупованих територіях України, які зазнали спроби анексії з боку РФ, на 10 вересня 2023 року. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Відповідну заяву зробила голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко 1 лютого, відзначають британські розвідники.

“Проведення виборів в той самий день голосування, яке заплановано по всій Росії, підкреслює прагнення керівництва  РФ представити території як невід’ємні частини Федерації”, — йдеться у звіті британської розвідки.

Це сталося після продовження зусиль з “русифікації” окупованих територій, які включають перегляд систем освіти, зв’язку та транспорту, наголошують у британській розвідці.

На тлі відсутності демократичного вибору більше на виборах регіонального рівня в Росії, так звані лідери РФ використовуватимуть регіональні вибори, як виправдання окупації, відзначили у британській розвідці.

Що відомо про спробу анексії РФ окупованих територій України

На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вереснярозпочались, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.

30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".

5 жовтня Президент РФ Володимир Путін затвердив ратифікацію “договорів” про “прийняття” тимчасово окупованих територій України — “ДНР”, “ЛНР”, Запорізької та Херсонської областей — до складу РФ і підписав федеральні конституційні закони про включення їх до складу Росії.

Читайте також

Санкції проти "Росатому", депутати розглянуть питання звільнення Резнікова. 348 день війни. Онлайн

Генштаб ЗСУ: окупанти наступають на п'яти напрямках, загроза ракетних ударів — висока

Українська авіація завдала 10 ударів по окупантах — Генштаб ЗСУ

Путін не готовий ризикувати, ухвалюючи рішення щодо війни в Україні — ISW

Британська розвідка прокоментувала спробу РФ інтегрувати окуповані райони України до Південного військового округу

На початок