Біля Долини на Прикарпатті стався землетрус у 3,2 бали

Біля Долини на Прикарпатті стався землетрус у 3,2 бали

Біля Долини на Прикарпатті стався землетрус у 3,2 бали

Першого червня на Прикарпатті зафіксували землетрус. Він був відчутним у Долині, Болехові та навколишніх селах Долинського району. Про це у Facebook повідомив міський голова Долини Володимир Гаразд.

За даними Головного центру спеціального контролю, землетрус потужністю у 3, 2 бали за шкалою Ріхтера стався о 7:22 годині першого червня. Його епіцентр знаходився біля села Якубів, на глибині 2 км.

"Сьогодні зранку жителі Долини, Болехова та навколишніх сіл відчули невеликі поштовхи у своїх оселях. Пошкодження будівель наразі не виявлено, проте багато людей злякалися і телефонують, запитують про причини такого явища", - написав на своїй сторінці міський голова Долини Володимир Гаразд.

За даними Головного центру спеціального контролю струс землі не був загрозливим для людей. Його можна було відчути всередині приміщень, особливо на верхніх поверхах.

Біля міста Долина на Прикарпатті стався землетрус у 3,2 бали
Біля міста Долина на Прикарпатті стався землетрус у 3,2 бали.

За словами Володимира Гаразда, епіцентр знаходився у зоні активного нафтогазовидобутку (села Якубів, Солуків, Підбережжя, Тяпче, Гошів, Яворів). Він підозрює, що його причиною стали пустоти, які утворюються там, де викачують нафту, а також технологія гідрологічного розриву пластів, яку нафтовики використовують задля збільшення віддачі корисної копалини.

На початок