Двох дітей, які були вивезені окупантами з Луганщини до РФ, повернули в Україну

Двох дітей, які були вивезені окупантами з Луганщини до РФ, повернули в Україну

Двох дітей, які були вивезені окупантами з Луганщини до РФ, повернули в Україну
. Діти у Краматорську годують голубів, листопад 2022 року. Фото: Суспільне Донбас

Двоє дітей разом з мамою були вивезені окупантами з Луганської області до Рязані. У Росії мати померла і діти потрапили в сиротинець. Дівчат вдалось повернути в Україну, де їх взяла під опіку й забрала додому їхня старша сестра. Про це повідомили в Мінінтеграції.

"До Мінреінтеграції звернулася старша сестра, яка зі своєю сім’єю встигла евакуюватися до Волинської області. Її сестрам 13 та 15 років. За півтора місяці їй допомогли оформити опіку над дівчатами та поверненути сестер додому", — йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

За даними міністерства, сім’я наразі перебуває на Волині.

Що відомо про вивезення українських дітей в Росію

Окупанти на Луганщині мають намір вивезти дітей у Карелію нібито для оздоровлення та відпочинку, повідомили у Центрі національного спротиву.

Окупанти продовжують депортувати дітей захоплених територій Луганщини. З Лисичанська до РФ вони вивезли 50 старшокласників, нібито для підготовки та складання іспитів.

За даними Національного інформаційного бюро, безпосередньо до РФ депортували 4600 українських дітей, повернути вдалося 96.

З Маріуполя російські окупанти вивезли до Росії понад 1300 дітей.

Російські окупанти з Луганщини вивезли ще 76 дітей-сиріт до Московської області. Всіх планують передати до родин у чотирьох регіонах РФ.

Російські окупанти незаконно вивезли ще 135 дітей з окупованих районів Донеччини до РФ. Серед вивезених дітей є трирічна дівчинка з Маріуполя.

Читайте також

В Україну повернули 16-річного хлопця, якого вивезли з-під Маріуполя до РФ

Росіяни обстріляли центр Харкова, Україна повернула 116 бійців з полону РФ. 347 день війни. Онлайн

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок