Україна розірвала угоду з РФ про дослідження космосу

Україна розірвала угоду з РФ про дослідження космосу

Україна розірвала угоду з РФ про дослідження космосу
Кабінет мінстрів України, ілюстративне фото: УНІАН

Україна розірвала двосторонню угоду з Росією про співробітництво у сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, укладену в 1996 році.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній раді Тарас Мельничук.

"Припинено дію Угоди між урядом України і урядом РФ про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, вчиненої 27 серпня 1996 року, та протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом РФ про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом РФ про співробітництво в сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, вчиненого 26 листопада 2010 року", — зазначив він.

Російсько-українська угода у минулому була основним документом, що визначав двостороннє співробітництво у сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях.

У грудні 2022 року Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо припинення дії угоди між урядами України та Білорусі про повітряне сполучення. Раніше, у липні того ж року, Верховна рада ухвалила законопроєкт №0105 про вихід України з Угоди про співробітництво та взаємодопомогу в митних справах від 15 квітня 1994 року.

Читайте також

США нададуть ЗСУ далекобійні снаряди, Україна повернула 116 бійців з російського полону. 346 день війни. Онлайн

На початок