Снігопад та погіршення погоди: ситуація на автошляхах Тернопільщини

Снігопад та погіршення погоди: ситуація на автошляхах Тернопільщини

Снігопад та погіршення погоди: ситуація на автошляхах Тернопільщини
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині погіршується погода. На території області снігопад. Щоб забезпечити проїзд, на державних дорогах області працює снігоприбиральна техніка. Про це Суспільному повідомила речниця Служби автомобільних доріг області Юлія Лебедюк.

За її словами, підрядні організації Служби автомобільних доріг у Тернопільській області почали посипати та чистити покриття автошляхів державного значення з третьої години.

"Зараз у роботі 72 комбіновані дорожні машини, 2 грейдери, 4 трактори. Їм допомагає ще 22 одиниці техніки. З огляду на воєнний стан передусім працюємо на дорогах з високою інтенсивністю руху: М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, М-30 Стрий – Ізварине, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль та Р-41 Обхід Тернополя".

За словами Юлії Лебедюк, що зимове експлуатаційне утримання проводять в режимі суворої економії.

"Під час воєнного стану перевага надається міжнародним коридорам, шляхам перевезення зброї, гуманітарної допомоги та евакуації населення. Пріоритетні маршрути узгоджуються з обласною військовою адміністрацією".

Перечекати погані погодні умови рекомендуємо на майданчиках відстою вздовж державних доріг Тернопільщини, – розповіла речниця Служби автомобільних доріг області.

Водночас поліцейські Тернопільщини рекомендують утриматись від далеких поїздок власним транспортом.

"Якщо все ж доведеться їхати, радимо бути максимально уважними та обережними за кермом", – повідомила пресслужба поліції в Телеграмі.

Що відомо

На початок