Світоліна зіграє на виставковому турнірі в Берліні — ЗМІ

Світоліна зіграє на виставковому турнірі в Берліні — ЗМІ

Світоліна зіграє на виставковому турнірі в Берліні — ЗМІ WTA

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна може зіграти на виставкових змаганнях в столиці Німеччині. Проведення турніру заплановане на липень.

Про це повідомляє БТУ з посиланням на німецькі ЗМІ. Серед учасниць змагань, які відбудуться в Берліні, - Еліна Світоліна, німкені Юлія Гергес та Андреа Петкович та Кікі Бертенс з Нідерландів. Старт виставкового турніру запланований на 13 липня.

У чоловічій сітці змагатимуться австрієць Домінік Тім, німець Олександр Зверєв, австралієць Нік Кіріос та представник Італії Яннік Сіннер. Імена решти учасників поки невідоме, але заплановано участь 6 гравців у жіночій та 6 у чоловічій сітках.

Змагання відбудуться за порожніх трибун на хардоіому та трав'яному покриттях. Призові становитимуть 200 тисяч євро, по 100 для чоловічого та жіночого турнірів.

Нагадаємо, наприкінці квітня Еліна Світоліна зіграла на кібертурнірі, де зазнала поразки в усіх трьох матчах групового етапу.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start