Один із фігурантів "п'яних" вечірок втішається із неочікуваної популярності

Один із фігурантів "п'яних" вечірок втішається із неочікуваної популярності

Один із фігурантів "п'яних" вечірок втішається із неочікуваної популярності

Блогер з Івано-Франківської області, який є одним із фігурантів справи поліції про організацію п’яних вечірок і знущання над дівчатами, пишається тим, що став відомим. Про це він сказав у відеозверненні в одній із соцмереж.

У відеозверненні, яке розмістили в УНН, 19-річний юнак каже, що не шкодує про свої вчинки і що уникне покарання.

"Зараз про мене говорить вся Україна і це, з одного боку, дуже добре", — каже він. За його словами, інші блогери, на відміну від нього, витрачають багато грошей на рекламу свого контенту. "А мені 19 років, я в Києві, й про мене зараз всі говорять. Нічого протизаконного я не зробив, дівчата ніяких претензій не мають. І які можуть бути питання? В принципі мені цей хайп подобається, я розумію, що нічого мені за це не буде”, — сказав хлопець.

Він радіє з того, що його відеоролики про приниження дівчат після скандалу й оприлюднення у ЗМІ набрали кілька тисяч переглядів. "Бачте, як може за день помінятися життя людини, просто "з ніг на голову".

Що відомо

Поліцейські розпочали кримінальне провадження після того, як в інтернеті оприлюднили фото і відео "п'яних" вечірок. На них молоді люди вживають алкоголь, кривдять та принижують дівчат. Зараз у помешканнях хлопців у Києві проводять обшуки.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до поліції та генпрокуратури із закликом притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто проводив у Києві п’яні вечірки.

Читайте також

144 звернення щодо домашнього насильства надійшло до прикарпатських поліцейських з початку 2023 року.

На початок