У Львові перекриють для проїзду частину вулиці Яворницького

У Львові перекриють для проїзду частину вулиці Яворницького

У Львові перекриють для проїзду частину вулиці Яворницького
Фото ілюстративне: Роман Балук

У Львові тимчасово перекриють для проїзду частину вулиці Яворницького. З 1 лютого там відновлять капітальний ремонт. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Частину вулиці від будинку №8 до вул. Караджича перекриють для проїзду транспорту на період з 1 лютого до 1 вересня 2023 року. Об’їзд ділянки відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

У Львові перекриють частину вулиці Яворницького через капітальний ремонт
У Львові перекриють частину вулиці Яворницького через капітальний ремонт. Фото: Львівська міська рада

На вулиці замінять усі інженерні мережі та облаштують нове дорожнє покриття, облаштують тротуари, паркомісця, каже в.о. начальника управління інженерного господарства Іван Матківський.

"На дорозі буде постелено асфальтобетон, а тротуари і паркомісця замостять плиткою ФЕМ. Також замінять всі приєднання інженерних мереж до будинків. Роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ "Вельт Капітал", — розповів Іван Матківський.

За його словами, загальна вартість робіт становить 34,4 млн грн.

Вулиця Яворницького розташована у Залізничному районі міста. Вона з'єднує вул. Любінську та вул. А. Головатого. Ремонтувати вулицю Яворницького почали у жовтні 2021 року, однак через війну, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, фінансування робіт призупинили.

Читайте також

Дороги та велосмуги: де у Львові проводитимуть ремонт у 2023 році

У Львові відкрили після ремонту вулицю Пилипа Орлика

На початок