У Тернополі почали обмінювати лампи розжарювання на енергозберігаючі

У Тернополі почали обмінювати лампи розжарювання на енергозберігаючі

У Тернополі почали обмінювати лампи розжарювання на енергозберігаючі
У Тернополі обмінюють лампочки на енергозберігаючі Суспільне / Ганна Кісіль

У тернопільських відділеннях Укрпошти громадянам почали обмінювати лампи розжарювання на енергозберігаючі. Звернутися за цим можуть люди віком від 18 років. Про це розповіла директорка Тернопільської дирекції "Укрпошти" Любов Гринчишин.

За її словами, охочі обміняти лампочки повинні мати із собою паспорт, індивідуальний податковий номер і 5 старих ламп.

Відділення пошти
Відділення пошти. Суспільне / Ганна Кісіль

У відділення пошти для цього прийшла тернополянка Ірина Капуста.

"Як я тільки побачила, що уже можна обміняти лампочки, то одразу пішла до "Укрпошти". Лампочок в мене залишилося не багато. Якраз останні я поміняю. Це мене дуже тішить, адже за електрику я плачу приблизно 500-600 гривень. Це, я вважаю, достатньо. У нас в будинку немає газу, тому я так намагаюсь економити".

Ірина Капуста
Ірина Капуста. Суспільне / Ганна Кісіль

Ірина Західна за електрику платить в середньому 700-800 гривень на місяць. Розповідає, що зараз старається економити електроенергію, тому переходить на світлодіодні лампи.

"Знаю, куди можна віднести лампочки. Віднесла. Це дуже гарна ініціатива. Вона економить нашу електроенергію. Думаю, що в майбутньому всі будуть долучатися до цієї акції".

Ірина Західна та Ірина Капуста
Ірина Західна та Ірина Капуста. Суспільне / Ганна Кісіль

У відділенні поштового зв’язку №1 черг за обміном лампочок немає.

"Людей зверталося не багато, але це тільки перший день. І я думаю, відзавтра буде більше охочих поміняти лампочки", – розповіла операторка відділення пошти Вікторія Сухарик.

Вікторія Сухарик
Вікторія Сухарик. Суспільне / Ганна Кісіль

Обміняти лампи можна двома способами: прийти до відділенні пошти або за допомогою застосунку "Дія", – каже директорка Тернопільської дирекції "Укрпошти" Любов Гринчишин.

"Ми рекомендуємо клієнтам, в кого є така можливість, здійснювати обмін через застосунок "Дія". Це є більш зручний варіант, тому, що можна безпосередньо вдома замовити лампи, дочекатися підтвердження, а потім вже зайти в відділення для факторного обміну".

Що відомо

На початок