Чернігівський апеляційний суд залишив Кругляковій довічне ув’язнення

Чернігівський апеляційний суд залишив Кругляковій довічне ув’язнення

Чернігівський апеляційний суд залишив Кругляковій довічне ув’язнення
Високий вал

Сніжану Круглякову, яку визнали винною у вбивстві рідного дядька та його дружини, засудили до довічного позбавлення волі. Таке рішення ухвалив сьогодні, 28 травня Чернігівський апеляційний суд. Він залишив без змін вирок Деснянського районного суду. Про це розповіла Суспільному начальниця відділу інформаційно-технічного та аналітичного забезпечення роботи суду Леся Гайдай.

Нагадаємо, подвійне вбивство на вулиці Мезенцева у Чернігові сталося у квітні 2018 року. Тоді в одній із багатоповерхівок знайшли закривавлені тіла подружжя. За підозрою у вчиненні злочину затримали племінницю вбитого, яка жила разом із ним та його дружиною. Спочатку дівчина своєї провини не визнавала, та на одному з останніх засідань розповіла, що її тітку вбив дядько, вона ж – била дядька ножем, щоб захиститися.

Прокурор Віталій Бережняк просив для обвинуваченої 12 років за ґратами. Потерпілі – родичі вбитих – довічного позбавлення волі. 21 жовтня 2019 року колегія суддів Деснянського районного суду винесла вирок. Адвокат Круглякової тоді подав апеляцію.

Адвокат Сніжани Круглякової Олександр Бузаков вирок Апеляційного суду коментувати наразі відмовився. Пояснив це тим, що сьогодні оголосили лише резолютивну частину, будь-які коментарі обіцяв надати, коли ознайомиться з повним текстом рішення. Однак повідомив, що збирається оскаржувати вирок у Верховному суді України. На це адвокат та його підзахисна мають 3 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після протестів на Чернігівщині прокуратура проситиме взяти під варту підозрюваного у зґвалтуванні

На початок