Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків

Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків

Укрзалізниця викрила перекупників всередині компанії та змінила схему продажу квитків
. Фото: Укрзалізниця / Facebook

Національний залізничний оператор "Укрзалізниця" змінив схему продажу квитків на міжнародні рейси через діяльність перекупників, які працювали всередині компанії.

Як повідомляє пресслужба компанії, у листопаді 2022-го Укрзалізниця перевела продаж квитків на міжнародні рейси в онлайн-режим.

"УЗ змінила правила, щоб унеможливити перепродаж квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси (зокрема, № 67/68 Київ — Варшава — Київ). Так, з листопада 2022 року — жодних перекупників біля кас, адже продаж квитків на цей напрямок переведено виключно в онлайн-канали (застосунок, чат-бот і офіційний сайт УЗ), обмежена кількість для купівлі (не більше, ніж чотири в одні руки)", — йдеться у повідомленні.

Однак невдовзі перекупники почали займатися спекуляціями з поверненням квитків. Після перевірки УЗ виявила співробітників, причетних до схеми.

"Перекупники не схотіли втрачати повністю свої доходи, перелаштували алгоритми своїх дій на "онлайн-рейки" й розпочали полювання на квитки з повернень. Ми здійснили низку "контрольних закупівель" за оголошеннями в мережі, де за "комісію" пропонували знайти квитки на Варшаву. Відслідкували, куди ведуть ниточки, хто здійснював повернення з порушенням встановлених правил", — розповіли в компанії.

Укрзалізниця звільнила викритих співробітників та передала дані щодо них правоохоронцям.

"Матеріали передаємо відповідним органам у роботу, але вже швидко й показово очистились від співробітників-порушників, на яких впала підозра. Перекупники могли вихоплювати до 90 квитків на місяць лише на варшавський рейс", — зазначається в дописі.

У компанії пообіцяли продовжити викривати порушників, наголосивши, що їхня діяльність є особливо непорядною в умовах війни.

"Ми системно "вичищаємо" акаунти перекупників із наших онлайн-систем, але в них вистачає нахабності до нас же на гарячу лінію звертатись із вимогою терміново відновити. "Свєта — рішаю білети" (наша вже тепер ексспівробітниця), "Віталик – білети на поїзд", і не сподівайтесь, щось знову "порішати", — наголосили в пресслужбі УЗ.

При цьому Укрзалізниця змінила умови продажу білетів, скоротивши часовий проміжок, у який будуть доступні квитки, які повернули пасажири.

"Із 28.01.2023 запроваджено ще одне коригування в процес продажів, яке має не залишити шансів спекулянтам і дати можливість пасажирам простіше знаходити квитки. Окрім відкриття продажів рівно за 20 днів до дати поїздки о 08:00, усі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00 ранку. Тож, якщо не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер не потрібно за ними полювати чи звертатись до "перекупників" — можна для термінових справ знайти всі повернуті квитки в цей чіткий часовий проміжок. А квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше, ніж за 30 хв після здачі", — підсумували в компанії.

Читайте також

В Україну прибули аудитори військової допомоги зі США, уряд заборонив виїзд чиновників за кордон. 339 день війни. Онлайн

На початок