Ліміти дозволяють: відключення світла у Києві та області 28 січня будуть за графіками

Ліміти дозволяють: відключення світла у Києві та області 28 січня будуть за графіками

Ліміти дозволяють: відключення світла у Києві та області 28 січня будуть за графіками
Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

На 28 січня НЕК "Укренерго" надала регіонам нові обмеження споживання електроенергії. Для Києва ліміти передбачені в середньому на рівні 962 МВт/вдень та 661 МВт/уночі, для області 688 МВт/вдень та 608 МВт/уночі. Такі обмеження дозволять проводити відключення світла за стабілізаційними графіками.

Про це повідомили в компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Там також зазначили, що обсяги електроенергії для Києва на 28 січня покриють 62% від потреби столиці, враховуючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру, для області — 49% відповідно.

Графіки відключень у столиці можна перевірити за посиланням. Мешканці області також мають можливість ознайомитися з годинами відключень на сайті компанії.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. З 19 по 25 січня столиця і область повернулися до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Читайте також

Під час останнього ракетного обстрілу РФ поцілила у п’ять підстанцій — Шмигаль

На початок