У російській армії не вистачає молодших командирів — ГУР

У російській армії не вистачає молодших командирів — ГУР

У російській армії не вистачає молодших командирів — ГУР
Фото: УНІАН

У передових підрозділах російської армії не вистачає приблизно сорока відсотків молодших командирів. Росія має серйозні проблеми з командним складом на рівні роти чи взводу.

Про це в коментарі "РБК Україна" повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

За його словами гостра нестача спостерігається зокрема у підрозділах армії РФ на східному напрямку.

“Росія продовжуватиме наступальні дії, тому що вона не досягла своєї основної мети – повної окупації Донецької та Луганської областей. І саме в підрозділах, які там знаходяться, ми спостерігаємо, що окупанти мають серйозні проблеми з командирами на рівні взводу чи роти. Ті, що стоять на першій лінії, не хочуть воювати, йти в наступ, багато хто хоче себе покалічити, щоби повернутися на територію Росії і вже не брати участь у боях. Більшість не планує продовжувати контракт, але їх ніхто не питає”, – сказав Андрій Черняк.

За його словами мобілізовані росіяни часто вирушають на штурм без командування та належної взаємодії між групами. Вони можуть мати незначні тактичні успіхи, але гинуть сотнями та на їхнє місце надсилають нове “гарматне м'ясо”.

Окрім цього, додає Андрій Черняк, проблеми з керівництвом у російській армії існують і на вищих рівнях.

“Ми вже бачили і продовжуємо спостерігати часту заміну генералів та командувачів різного рівня, яким так і не вдалося виконати поставлені завдання. Мабуть, це їх останній шанс виправити ситуацію і хоча б частково досягти цілей. Тому, за нашими оцінками, кадрові проблеми з командним складом росіян з кожним днем ​​тільки збільшуватимуться”, — підсумував представник воєнної розвідки України.

Читайте також

Герасимов звільнив одного з ключових російських командирів в Україні — британська розвідка

Звільнення Суровікіна — результат конфлікту між Пригожиним та збройними силами Росії — Резніков

У Росії готуються до нової хвилі мобілізації: "під прицілом" — Москва

На початок