"Київхліб" оголосив про зупинку роботи Фастівського хлібокомбінату

"Київхліб" оголосив про зупинку роботи Фастівського хлібокомбінату

"Київхліб" оголосив про зупинку роботи Фастівського хлібокомбінату
Ілюстративне фото: Pexels

Попри воєнний стан ТОВ "Київхліб" оголосив про зупинку роботу Фастівського хлібокомбінату. Місцева міськрада пропонувала передати хлібокомбінат в комунальну власність територіальної громади з подальшим відшкодуванням його вартості власнику. Проте, пропозиція не була прийнята. Про це повідомив мер Фастова Нетяжук Михайло.

За його словами, кінцевим бенефіціаром холдингу "Київхліб" є люди з оточення колишнього столичного мера Леоніда Черновецького.

"У мирні часи для захисту інтересів громади ми могли б провести заходи з підтримки хлібокомбінату в Києві. Проте, зараз такої можливості немає. Єдиний варіант бути почутими – підтримка петиції про відновлення роботи Фастівського хлібокомбінату на сайті Президента України. Однак, щоб вона була розглянута, потрібно протягом 90 днів зібрати 25 тисяч голосів", — написав мер у Facebook.

Учора на засіданні громадської ради таке рішення підтримали, проте є сумніви щодо спроможності зібрати достатню кількість голосів.

Що відомо

Федеральне агентство з технічної допомоги (THW) за фінансування МЗС Німеччини передало для підтримки виробництва хліба в Україні 10 генераторів. Перший вже встановили на одне із підприємств "Київхліб".

Читайте також

Ціни на які продукти будуть рости, а на які знизились — пояснення експерта

На початок