Іспанія допомагає Ірпеню з опаленням: передали 100 буржуйок

Іспанія допомагає Ірпеню з опаленням: передали 100 буржуйок

Іспанія допомагає Ірпеню з опаленням: передали 100 буржуйок
Фото: Esperanza Filimonova Skripka \ Facebook

Іспанська благодійна організація Juntos Por la Vida передала Ірпеню на Київщині 100 буржуйок. Їх розподілять між будинками, у яких є проблеми із теплом.

Про це повідомляє засновниця благодійної організації "Фундація добрих справ" Надії Філімонової-Скрипки у Facebook.

"Люди продовжують жертвувати свої власні кошти, час та сили аби десь далеко у нас, в Україні, настали перемога і мир", — написала засновниця БО.

Іспанія допомагає Ірпеню з отопленням: передали 100 буржуйок
Фото: Esperanza Filimonova Skripka \ Facebook

Що відомо про міжнародну підтримку Ірпеню

Посольство України в Чехії передало Ірпеню чотири генератори. Два з них отримали школи, один віддали КП "Теплоенергопостач" і ще один — КП "Ірпіньводоканал".

У громадах поблизу Ірпеня невдовзі має поліпшитись ситуація з водовідведенням під час аварійних чи планових вимкнень електроенергії. Центральна каналізаційно-насосна станція регіону отримала потужний дизель-генератор на 800 кВт.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

До Ірпеня на Київщині приїхав генератор, який надіслали з Алітуського району Литви. Про це повідомляє мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Ірпінська громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів для ремонту будинків, що були пошкоджені під час повномасштабного вторгнення військ РФ. Вантаж передали від Агентства ООН у справах біженців.

Читайте також

Для Київської області передали 55 терміналів Starlink, які розмістять у "пунктах незламності"

На початок