Литва передала потужний генератор для інфраструктури Ірпеня

Литва передала потужний генератор для інфраструктури Ірпеня

Литва передала потужний генератор для інфраструктури Ірпеня
Фото: Олександр Маркушин / Telegram

До Ірпеня на Київщині приїхав генератор, який надіслали з Алітуського району Литви. Про це повідомляє мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Місцева литовська влада передала генератор потужністю 60 кВт та мобільну установку для його перевезення.

"Устаткування буде використовуватися для оперативного підключення об‘єктів критичної інфрастуктури нашої громади під час відключення електроенергії", — зазначив мер.

Також він подякував литовцям за підтримку Ірпеня та України.

Що відомо

Посольство України в Чехії передало Ірпеню чотири генератори. Два з них отримали школи, один віддали КП "Теплоенергопостач" і ще один — КП "Ірпіньводоканал".

У громадах поблизу Ірпеня невдовзі має поліпшитись ситуація з водовідведенням під час аварійних чи планових вимкнень електроенергії. Центральна каналізаційно-насосна станція регіону отримала потужний дизель-генератор на 800 кВт.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Київщина отримала 198 генераторів від Об’єднаних Арабських Еміратів. Більшість передали для безперебійного енергопостачання закладів охорони здоров’я.

У листопаді Буча отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Його мали під'єднати до об’єктів критичної інфраструктури в центрі міста — резервуарів чистої води, пожежного депо, котельні та інших закладів соціальної сфери.

Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області.

У грудні Бучанська громада за сприяння Київської ОВА отримала 4 генератори потужністю 20 кВт для об’єктів критичної інфраструктури в умовах тривалої відсутності електроенергії.

Читайте також

"Київхліб" отримав від уряду Німеччини 10 генераторів

Храми Київської єпархії ПЦУ отримали генератори для пунктів обігріву при церквах

На початок