На Київщині знайшли викрадений ноутбук біля позицій росіян

На Київщині знайшли викрадений ноутбук біля позицій росіян

На Київщині знайшли викрадений ноутбук біля позицій росіян
Колишні позиції росіян у лісі на Київщині. Фото: Бучанська міська рада

У лісі на Київщині знайшли викрадений ноутбук у бліндажі російських військових. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Його знайшли під час перевірки лісів Клавдієвського лісництва на вибухонебезпечні предмети. Виявилось, що вкрадений росіянами гаджет належить місцевому мешканцю. Спеціалісти ДФТГ знайшли контактні дані і невдовзі річ повернеться до власника.

На Київщині знайшли викрадений ноутбук біля позицій росіян
Фото: Бучанська міська рада

"Якщо ви знаходите покинуту чи заховану техніку, прохання одразу викликати спеціалістів, бо ця техніка може мати докази воєнних злочинів або бути замінована", — нагадали у міськраді.

Що відомо

Тіла двох закатованих чоловіків знайшли на колишніх позиціях російських військових між с. Ворзель та с. Мироцьке на Київщині.

Останки вбитої російськими військовими людини виявили у селі Мощун Бучанського району.

Поліцейські знайшли рештки щонайменше двох людей, які російські військові вбили та спалили в одному з гаражів Бучі на Київщині.

На колишніх позиціях армії РФ у селі Здвижівка Бучанського району поліція виявила ще одне тіло вбитого росіянами цивільного. У чоловіка були зв'язані руки і чохол на голові.

15 серпня поліція Київщини неподалік Здвижівки виявила тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини та його сім‘ї війська РФ обстріляли в кінці лютого, коли мирні мешканці намагались евакуюватись з окупованого району Київської області. На початку квітня виявили тіла двох інших членів цієї сім'ї, а тіло батька за кілька місяців у серпні.

Поблизу окопів російських військових знайшли захоронення у селі Блиставиця, поблизу Здвижівки виявили могилу з саморобним хрестом, а біля Нового Залісся побачили зв'язаного мотузкою мирного жителя.

Читайте також

Через ракетні обстріли 26 січня загинули 11 людей — ДСНС

Який мінімум техніки потрібен Україні для звільнення своєї території: розповідає військовий експерт

На початок