Багатоповерхівки для ВПО на Полтавщині: на якому етапі процес створення

Багатоповерхівки для ВПО на Полтавщині: на якому етапі процес створення

Багатоповерхівки для ВПО на Полтавщині: на якому етапі процес створення
Фото: pexels.com

У Полтаві цього року планують розпочати будівництво домів, у яких буде 900 квартир. У них заселятимуть внутрішньо переміщених осіб. Про це 26 січня під час онлайн-брифінгу повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За його словами, три багатоповерхівки будуватимуть на вулиці Олеся Гончара та Остапа Вишні у Полтаві. Раніше планували завершити всі роботи і поселити людей до кінця 2022-го року. Це зробити не вдалося через відсутність фінансування від держави.

"Ми все робимо для того, щоб після отримання коштів ми могли розпочати роботи. До кінця березня ми плануємо закінчити вже всі роботи щодо водовідведення та водопостачання, енергопостачання. І будемо готові приступати до будівельної частини", – сказав Дмитро Лунін.

За його словами, також у Полтавській області ремонтують гуртожитки для поселення ВПО. Нині у регіоні є близько 6 тисяч місць для проживання переселенців.

Що відомо

  • Нині на Полтавщині офіційно зареєстрували приблизно 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб, повідомив на онлайн-брифінгу 26 січня начальник ОВА Дмитро Лунін.
  • Перший "зелений коридор" у Полтавську область із Сумської діяв 8 березня. Також переселенці евакуйовувались власним транспортом.

Читайте також

На початок