Модульне містечко для ВПО у Полтаві: коли створять та що відомо

Модульне містечко для ВПО у Полтаві: коли створять та що відомо

Модульне містечко для ВПО у Полтаві: коли створять та що відомо
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві на території обласної психлікарні імені Мальцева облаштовують модульне містечко для переселенців. Завершити монтування житла планують до кінця березня. Про це 26 січня під час онлайн-брифінгу повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У модульному містечку, яке складатиметься із шести блоків, планують розмістити 528 внутрішньо переміщених осіб. На території лікарні огородять місце для житла переселенців.

"Уже прокладені на сьогодні мережі водопостачання, водовідведення та енергопостачання. Також зараз проводяться роботи з влаштування основи, вона буде зроблена протягом лютого. І, в принципі, вже зможемо приступити до монтажу та благоустрою території",– каже Дмитро Лунін.

У модульному містечку планують поселити людей, які, зокрема, проживають у навчальних закладах Полтавської громади.

"Воно (модульне містечко – ред.) має генератори. У випадку того, що не буде електропостачання, воно буде енергонезалежним", – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За його словами, облаштувати модульне містечко для переселенців планують до кінця березня 2023-го року. Раніше це хотіли зробити до кінця січня.

Що відомо

  • Частину конструкцій для модульного містечка уже отримали у якості гуманітарної допомоги з Польщі.
  • Нині на Полтавщині офіційно зареєстрували приблизно 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб, повідомив на онлайн брифінгу 26 січня начальник ОВА Дмитро Лунін.
  • Перший "зелений коридор" у Полтавську область із Сумської діяв 8 березня. Також переселенці евакуйовувались власним транспортом.
На початок