На Львівщині начальника військкомату підозрюють у хабарництві

На Львівщині начальника військкомату підозрюють у хабарництві

На Львівщині начальника військкомату підозрюють у хабарництві
Фото: ДБР

Начальника одного із районних територіальних центрів комплектування Львівської області та виконуючу обов’язки голови військово-лікарської комісії цього військкомату підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. За даними слідчих, вони отримували хабарі за видачу документів щодо непридатності до військової служби. Про це повідомили на сайті ДБР.

Також слідчі встановили, що за три тисячі доларів підозрювані видали військовозобов'язаному чоловіку документ, що дає право останньому безперешкодно виїхати за межі України.

"Начальник центру комплектування попросив в.о. голови ВЛК надати призовнику висновок військово-лікарської комісії щодо тимчасової непридатності до військової служби у воєнний час. Вона вигадала уявну хворобу військовозобов’язаному та надала довідку про тимчасову непридатність до військової служби", йдеться у повідомленні на сайті ДБР.

А водій начальника військкомату отримав та передав гроші за "послугу".

На Львівщині начальника ТЦК та в.о. голови ВЛК підозрюють в хабарництві
Фото: ДБР

Начальник ТЦК та в.о. голови ВЛК підозрюються в одержанні службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Їм загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років.

Дії водія кваліфікували, як пособництво у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення.

Триває досудове розслідування.

Читайте також

Брали хабарі за виготовлення закордонних паспортів: на Львівщині підозрюють двох посадовців

Львів'янка вносила неправдиві дані до системи "Шлях"

На початок