Втрати Волині: повідомили про загибель ще трьох захисників

Втрати Волині: повідомили про загибель ще трьох захисників

23 січня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє волинян: Володимир Степаненко, Олег Гонтар та Олександр Нагорний.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Володимир Степаненко

У Нововолинській міській раді повідомили про чергову втрату – на передовій загинув військовослужбовець Володимир Степанюк. Захиснику було 38 років.

Волинь загиблі
Володимир Степаненко.

Відомо, що боєць загинув 20 січня у бою з окупантами на Донеччині. Коли та де будуть прощатися із Володимиром Степаненко поки невідомо.

Олег Гонтар

У бою з російськими військами також загинув житель села Журавичі Олег Гонтар. З березня 2022-го чоловік служив у роті вогневої підтримки, – повідомили у Ківерцівській міській раді.

Волинь загиблі
Олег Гонтар.

Захиснику було 34 роки. Старший солдат Олег Гонтар загинув 19 січня року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

Олександр Нагорний

Лучанину Олександру Нагорному було 34 роки. Військовослужбовець захищав Україну з травня 2022 року, – повідомили в Луцькій міській раді. Чоловік був водієм відділення протитанкових керованих ракет.

Волинь загиблі
Олександр Нагорний.

Солдат загинув 18 січня під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Коли та де лучани прощатимуться з Олександром Нагорним в міській раді повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок