Сенатори закликали Німеччину та адміністрацію Байдена надати танки Україні

Сенатори закликали Німеччину та адміністрацію Байдена надати танки Україні

Ексклюзивно
Сенатори закликали Німеччину та адміністрацію Байдена надати танки Україні
Фото: Суспільне

Делегація Сенату Сполучених Штатів закликала Німеччину та адміністрацію Президента Джо Байдена надати танки, щоб вибити росіян з України. Про це сенатори заявили на пресконференції за підсумками візиту в Україну.

"Я стомився від суперечки, хто надасть танки і коли. На кону світовий порядок. путін намагається перекреслити мапу Європи за допомогою збройної сили. До німців: надайте українцям танки, тому що їм потрібні таки. У ваших інтересах, щоб путін зазнав поразки в Україні. До адміністрації Байдена: надайте американські танки, щоб інші наслідували наш приклад", — заявив сенатор від Республіканської партії Лінсі Грем.

Своєю чергою демократ Річард Блюменталь заявив, що зараз — час максимальної небезпеки, але водночас величезних можливостей.

"Росіяни на межі масової контратаки, яка буде настільки варварською та нелюдською, як і все, що вони скоїли. В Америки є шанс стримати і перемогти цю контратаку росіян та дозволити українцям перемогти – я підкреслюю – перемогти. Це єдина прийнятна альтернатива", — наголосив Блюменталь.

Читайте також

США планують розпочати передачу Україні заморожених російських активів

У Пентагоні пояснили, чому США не передають Україні танки Abrams

Постачання Україні танків може відбутися незалежно від США — міністр оборони ФРН

На початок