"Найстрашніше позаду": історія жінки, яка у Рівному після ДТП пережила рідкісну операцію на хребті

"Найстрашніше позаду": історія жінки, яка у Рівному після ДТП пережила рідкісну операцію на хребті

Ексклюзивно
"Найстрашніше позаду": історія жінки, яка у Рівному після ДТП пережила рідкісну операцію на хребті
Фото: Суспільне Рівне

У Рівненській обласній лікарні 20 січня зняли післяопераційні шви пацієнтці, в якої унаслідок ДТП була травма шийного відділу хребта. Людмила Ярмолюк, зі слів лікарів, перенесла рідкісну операцію. Суспільному жінка розповіла, як проходить її реабілітація після хірургічного втручання.

Людмила Ярмолюк два тижні тому перенесла операцію на шиї. Жінка травмувала її у ДТП, яка трапилася на 3 січня 2023 року. Тоді в автомобіль, в якому вона їхала зі своїм чоловіком, врізався інший водій. Від удару автівку подружжя відкинуло у відбійник. Жінку із переломом шийного хребта доставили до обласної лікарні.

"Пацієнти з травмою шийного відділу хребта дуже часто внаслідок травми отримують інвалідизацію: не можуть ні ходити, ні рухати кінцівками. А в багатьох випадках навіть гинуть від такої травми. Така операція дуже складна, тому що делікатна. Ми пишаємося нашою командою, такі операції роблять рідко в Україні", — розповів ортопед-травматолог Сергій Пєчніков.

За словами лікаря, післяопераційний перебіг пані Людмили пройшов без ускладнень, пацієнтка швидко відновилася.

"Найстрашніше позаду. Тепер головне пройти реабілітацію. Буду виконувати всі настанови мого лікаря. Дякую цим шести золотим рукам, які зробили таке диво, поставили мене на ноги. Це ручки професійні. Хочу подякувати всьому травматологічному відділенню. Така насолода самій напитися з чашки води, без соломинок різних. Наступний етап — зняти ошийник, почати рухати головою і повернутися до повноцінного життя", — прокоментувала Людмила Ярмолюк.

Читайте також

  • На Рівненщині відновили перевірки заправок, які призупиняли через війну
  • Евакуйований з Харківщини бізнес підприємець відкрив у Рівному і планує вийти на європейський ринок
  • Рівненський Верес зіграє шість спаринг-матчів у Туреччині. Які будуть суперники

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок