Львівські школярі в межах навчання ходитимуть на прогулянки

Львівські школярі в межах навчання ходитимуть на прогулянки

Львівські школярі в межах навчання ходитимуть на прогулянки
День знань у одній із львівських шкіл. Фото: Суспільне Львів

У львівських школах запроваджують проєкт "Гайда на прогулянку". Тепер учні молодших класів у межах навчального процесу ходитимуть на прогулянки. Вони відбуватимуться за будь-якої погоди. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"Тепер учні початкових класів кожного дня будуть ходити на вулицю на прогулянку, незалежно від погодних умов. Нам всім подобаються гарні відео, де за кордоном так роблять, але ми легко можемо це втілили і в наших навчальних закладах. Ми ініціювали цю ідею і просимо керівників шкіл підтримати її. Кожна школа може цей процес організувати, трішки скоригувавши розклад", — каже керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

Андрій Закалюк закликав батьків підтримати проєкт та попросив дати дітям до школи парасольки, теплий одяг та взуття.

Також він повідомив, що з 23 січня більшість львівських шкіл повертається до навчального процесу — розпочинається другий семестр.

"Форма навчання зберігається такою ж, як і у першому семестрі. Кожна школа самостійно визначає форму з огляду на укриття. Жодних перепон, щоб розпочати навчання у школах Львова, немає. Навчальні заклади повністю забезпечені всіх необхідним, мають опалення, тому діти повертаються за парти", — каже Андрій Закалюк.

Читайте також

На Львівщині дітей від 5 до 11 років почали щеплювати від коронавірусу

На початок