З 23 січня прилуцькі школярі сплачуватимуть за проїзд в громадському транспорті

З 23 січня прилуцькі школярі сплачуватимуть за проїзд в громадському транспорті

З 23 січня прилуцькі школярі сплачуватимуть за проїзд в громадському транспорті
ФОТО: Суспільне Чернігів

З понеділка, 23 січня, прилуцькі школярі сплачуватимуть за проїзд у громадському транспорті. Вартість квитка становитиме п'ять гривень. У Прилуках досі неприйнятий бюджет громади на 2023 рік та цільова міська програма.

Цю інформацію Суспільному підтвердила заступниця голови Прилуцької громади Тетяна Шкуренко.

"Наразі поки в нас немає інших варіантів. На сьогодні це компроміс виходу з ситуації, що склалася. Але ж депутати або члени виконавчого комітету, вони мають в процесі обговорення вносити зміни".

Засідання виконкому, де б розглядалось це питання, ще не було, адже спочатку треба ухвалити рішення міської ради про скасування попереднього рішення, каже Шкуренко.

За її словами, в міській раді оприлюднені проєкти рішень та є два варіанти, які вони розглядають щодо перевезення школярів. Але через те, що сесія не збирається, немає на сьогодні можливості утвердити ці рішення.

"Тобто бюджет неприйнятий, тому міська цільова програма також неприйнята, а отже немає сьогодні механізму оплати компенсацій перевізникам за надану послугу".

Вона додала, що раніше учні шкіл користувалися громадським транспортом безкоштовно, використовуючи спеціальні талони, які потім компенсувалися перевізникам з міського бюджету.

Читайте також

Чому гроші за проїзд списують пізніше: пояснюють у "Чернігівській транспортній компанії"

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок