На власному СТО у Польщі двоє братів із Луцька ремонтують авто для ЗСУ

На власному СТО у Польщі двоє братів із Луцька ремонтують авто для ЗСУ

На власному СТО у Польщі двоє братів із Луцька ремонтують авто для ЗСУ
Авто, які хлопці передали для ЗСУ. Фото: Віра Шварцкоп

Лучани Назар і Микола – брати. Багато років чоловіки живуть у Польщі, у Вроцлаві відкрили власну СТО. Суспільному брати розповіли: купують вживані автівки, ремонтують їх та відправляють до України, на передову.

З часу повномасштабного вторгнення майстри передали українським військовим 15 машин.

Вживані автівки купують за власні гроші, часом допомагають небайдужі люди, частково брати відкладають із зароблених на станції технічного обслуговування.

"Стараємося забезпечувати транспортом і ремонтуємо машини, якщо хтось купує і ламається – теж ремонтуємо і безкоштовно відправляємо в Україну, допомагаємо з перегонкою" – розповідає Назар.

На власному СТО у Польщі двоє братів із Луцька ремонтують авто та передають їх для ЗСУ
Брати з Луцька – Назар та Микола. Фото: Віра Шварцкоп

Цього разу бійцям на схід везуть позашляховик та повнопривідний легковик, – говорить волонтер та двоюрідний брат хлопців Олександр Новосад.

"Бійці на передовій потребують машин з високою прохідністю, щоб була змога переміщатися особовому складу, евакуйовувати поранених та перевозити зброю полями", – говорить волонтер Олекандр Давидюк.

Автівки волонтери доставлять на передову за кілька днів. Зараз у Польщі автомайстри ремонтують для військових машину швидкої, яку невдовзі теж відправлять в Україну.

Що відомо

  • В луцькій автомайстерні "Поршень", де працюють люди з інвалідністю, механік Валентин Шабунін ремонтує автівки для Збройних сил України.
  • Житель селища Підгайці на Волині Вадим Байгота декілька місяців безплатно фарбує автомобілі військових та автобуси, які рушають на передову.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок