У столиці та області 20 січня продовжать діяти графіки стабілізаційних відключень світла

У столиці та області 20 січня продовжать діяти графіки стабілізаційних відключень світла

У столиці та області 20 січня продовжать діяти графіки стабілізаційних відключень світла
Джерело: pexels.com

Ліміти споживання електроенергії для Києва і Київської області, які надали в НЕК "Укренерго", дозволяють у п'ятницю, 20 січня, застосовувати графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Кияни можуть ознайомитись із графіком за посиланням. Мешканцям області радять перевіряти інформацію щодо поточних відключень світла на сайті енергопостачальної компанії.

Водночас енергетики закликають громадян помірно споживати електрику, особливо в пікові години навантаження — слід вимкнути всі прилади з розетки в період відключення, а після того, як світло з’явилось — вмикати їх по черзі. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах через перевантаження. У ДТЕК наголосили, що в енергосистемі країни все ще зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням на Київщині

На 20 січня у НЕК "Укренерго" передбачили для Києва нові обсяги споживання електроенергії — 952 МВт вдень. Це покриє 60% потреб міста, повідомив генеральний директор енергопостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко.

У Києві та області 19 січня застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. У ДТЕК зазначили, що щовечора публікуватимуть інформацію про графіки відключень на наступний день.

18 січня ввечері генеральний директор Yasno Сергій Коваленко зазначив, що Київ і область максимально наблизилися до стабілізаційних графіків. Але, за його словами, дефіцит залишається значним, це означає, що відключення зачіпатимуть і світло-сірі зони графіка.

Вдень 14 січня Росія здійснила чергову ракетну атаку по території України. У кількох областях сталися влучання в об'єкти критичної інфраструктури. У Києві критична інфраструктура не постраждала, у місті працювало ППО. Водночас найскладніша ситуація у сфері енергетики виникла на Харківщині та Київщині.

З 14 січня у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня.

Читайте також

Чи будуть енергетики в Києві вимикати світло за скаргами сусідів — у ДТЕК дали роз’яснення

На початок