НАБУ оголосило про підозру заступнику голови Сумської облради Вадиму Лисому

НАБУ оголосило про підозру заступнику голови Сумської облради Вадиму Лисому

НАБУ оголосило про підозру заступнику голови Сумської облради Вадиму Лисому
Фото зі сторінки Вадима Лисого у Facebook

Заступнику голови Сумської облради 19 січня було повідомлено про підозру за фактом внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації. Інформацію про це опублікували на сайті Національного антикорупційного бюро.

Суспільному з власних джерел стало відомо, що йдеться про першого заступника голови Сумської облради Вадима Лисого.

Слідство встановило, що підозрюваний не задекларував отриману у 2017 році позику у розмірі 1,6 млн грн (еквівалентно 60 тис. дол. США на дату підписання договору), яку взяв під заставу нежитлового приміщення площею понад 520 кв. м у Сумах.

За інформацією НАБУ, місцеперебування чоловіка наразі не встановлено.

Кореспонденти Суспільного телефонували Вадиму Лисому, він не взяв слухавки. Суспільне готове опублікувати позицію Вадима Лисого.

Що відомо

  • Вадима Лисого обрали першим заступником голови Сумської облради у вересні 2022 року.
  • Вадим Лисий – голова фракції ВО "Батьківщина" у Сумській обласній раді. У 2019 став головою обласного осередку партії.
  • У 2015 році очолював список політичної партії "Рідне місто" до обласної ради, партія не пройшла. До цього був депутатом Сумської міської ради у фракції "Батьківщини", з якої пішов у серпні 2015-го. Був помічником на громадських засадах у народних депутатів Івана Сідельника (6 скликання) та Ігоря Молотка (7 скликання), та на платній основі в Ігоря Молотка під час 8 скликання.
  • За даними системи Youcontrol Вадим Лисий – президент Федерації автоспорту Сумщини та займається торгівлею автомобілями. Також — керівник Сумської обласної дитячо-юнацької спортивно-технічної школи Товариства сприяння оборони України. Засновник ТОВ "Глобус-Хорека", "Айті Рум Суми", "Ріал Істейт Суми".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок