"Він був доброю людиною та професійним керівником": спогади про Юрія Лубковича

"Він був доброю людиною та професійним керівником": спогади про Юрія Лубковича

"Він був доброю людиною та професійним керівником": спогади про Юрія Лубковича
Фото: Портал МВС

В катастрофі у Броварах загинув тернополянин, державний секретар МВС Юрій Лубкович. Про Юрія Лубковича розповів його друг Володимир Лех.

"Юрій був дуже доброю людиною. Ми коли познайомилися, він вже був керівником управління в Тернопільській облдержадміністрації. Мені було дивно, як у 23 роки людина може бути уже керівником. Він мене запросив на роботу в пресслужбу адміністрації і тоді я побачив, наскільки він відповідальний, організований, компетентний. Він усіх вмів організувати, завжди був тактовний, ніколи не було жодних непорозумінь. З ним легко працювалося. Потім ми з ним співпрацювали у Верховній Раді. Він був керівником секретаріату голови ВРУ, а я – директором каналу Рада. Юрій став дуже хорошим моїм другом, ми пережили чимало, але він завжди хотів допомогти. Я був дружбою у нього на весіллі".

"Він був доброю людиною та професійним керівником": спогади про Юрія Лубковича
Володимир Лех з Юрієм Лубковичем. Фото: Володимири Леха

Спогадами про Юрія Лубковича поділився перший проректор Тернопільського національного Західноукраїнського університету Микола Шинкарик:

"Я викладав у Юри та його одногрупників курс вищої математики, а також курс теорії ймовірності і математичної статистики. Він залишився у моїй пам’яті, як розумний, допитливий, порядний, креативний студент, з яким мені доводилося спілкуватися і після звершення ним навчання. Він і після завершення навчання мені телефонував, ми спілкувалися. Навчаючись в університеті він був активним у громадському житті. Вперше заснував на факультеті студентське радіо. Вмів згуртувати довкола себе однодумців, друзів, повести за собою людей. Він проходив бізнес-тренінги та навчання в Канаді, Сінгапурі, Нідерландах. Юра був готовий до серйозних викликів сьогодення, до державних справ. Я дуже пишався Юрою, коли він отримав посаду держсекретаря. Він любив свою родину, університет, країну. Загибель Юрія – це велика трагедія для нас всіх, ми всі у скорботі. Прикро, що в засвіти відходять найкращі".

У Юрія Лубковича залишилися дружина, син та батьки.

Що відомо

  • У Броварах загинув тернополянин Юрій Лубкович – державний секретар МВС
  • Юрій Лубкович працював на керівних посадах в Тернопільській обласній державній адміністрації, секретаріаті Кабінету Міністрів України та апараті Верховної Ради України. Призначений державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2021 року.
  • Вранці 18 січня у Броварах Київської області впав гелікоптер.
На початок