Сім'ям загиблих внаслідок трагедії у Броварах виділять 200 тисяч грн — Кулеба

Сім'ям загиблих внаслідок трагедії у Броварах виділять 200 тисяч грн — Кулеба

Сім'ям загиблих внаслідок трагедії у Броварах виділять 200 тисяч грн — Кулеба
Місце падіння гелікоптера в Броварах, 18 січня 2022 року Фото: Getty Images

Після падіння гелікоптера у Броварах на Київщині 18 січня у лікарнях залишаються 16 людей, шестеро з яких діти. Потреб в медикаментах немає, стан здоров'я постраждалих стабільний. Інші — отримують лікування амбулаторно.

Про це повідомив в ефірі Єдиного телемарафону голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Сьогодні Броварська адміністрація, мер міста, разом з депутатами, будуть приймати рішення щодо виділення допомоги матеріальної. Сімʼям загиблих планується виділити 200 тисяч грн, а також окремо планується працювати з вихователями. Їм також буде виділена окрема премія. Якщо буде необхідна допомога обласного бюджету ми обовязково підтримаємо цих людей",— каже Кулеба.

За його словами, сьогодні зранку на місці катастрофи працюють комунальники. Вони, з дозволу слідчих, прибирають місце падіння гвинтокрилу.

Голова КОВА зауважив, що відсьогодні розпочнуться роботи у пошкодженому будинку. Там відремонтують вікна та двері.

А із садочком ситуація складна, адже він зруйнований. Діти до кінця цього тижня навчатимуться дистанційно. А з наступного — із батьками обговорять, до яких садочків переводитимуть дітей. Щодо вихователів — вони залишаються на роботі, працюватимуть дистанційно зі збереженням зарплати,— підсумував Кулеба.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництво МВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи.

В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії, серед яких: порушення правил польоту; технічна несправність гелікоптера; умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

Читайте також

Стан не погіршився. Директорка київської лікарні про стан постраждалих через авіакатастрофу у Броварах

Збиратимуть кожну деталь. Ігнат про розслідування причин авіакатастрофи у Броварах

На початок