У МОЗ розповіли, коли повноцінно запрацюють дитячі табори та ресторани

У МОЗ розповіли, коли повноцінно запрацюють дитячі табори та ресторани

У МОЗ розповіли, коли повноцінно запрацюють дитячі табори та ресторани
Ілюстративне фото

Поточна епідеміологічна ситуація в Україні не дозволяє відновити повноцінну роботу ресторанів і кафе раніше 10 червня, а відкриття дитячих таборів відбудеться на останньому етапі виходу з карантину.

"Якщо ми говоримо про відкриття дитячих таборів і конкретно про "Артек", то воно можливе виключно на останньому етапі виходу з карантину", — повідомив на брифінгу очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов.

Він додав, що МОЗ завчасно надасть рекомендації щодо відкриття дитячих таборів і початку оздоровчої програми для дітей у 2020 році.

Степанов зазначив, що на першому етапі послаблення карантинних обмежень у закладах громадського харчування можлива робота літніх терас та їжа на виніс.

"Повноцінна робота ресторанів та кафе можлива, починаючи з 10 червня", — додав він.

Степанов наголосив, що поточна епідеміологічна ситуація в Україні "не дозволяє повноцінного відкриття цих закладів".

Що відомо

  • Кабінет міністрів запровадив в Україні з 22 травня до 22 червня так званий адаптивний карантин. Також з 22 травня розпочнеться другий етап пом'якшення обмежень.
  • Із 25 травня в Україні відновило роботу метро у Києві, Харкові та Дніпрі. Також почали працювати дитячі садки.
  • Уряд оприлюднив графік виходу з карантину. З 1 червня планують відновити роботу фітнес-центрів, окрім групових занять більш ніж 10 осіб, діяльність закладів освіти та міжобласні перевезення.
  • З 15 червня уряд планує відновити авіасполучення.
  • На початку квітня Кабмін затвердив список додаткових обмежень у країні на час карантину через коронавірус. Заборонено ходити без респіратора або захисної маски, зокрема по вулицях і прибудинкових територіях.
На початок