Київський оркестр влаштував перформанс біля метро

Київський оркестр влаштував перформанс біля метро

Київський оркестр влаштував перформанс біля метро Укрінформ

Біля станції метро "Арсенальна" у Києві 25 травня симфонічний оркестр Kyiv Classic Orchestra влаштував музичний перформанс просто неба, під дощем.

Музиканти планували заграти "Як тебе не любити, Києве мій" Ігоря Шамо, "Маленьку нічну серенаду" Вольфганга Амадея Моцарта та "Марш Радецького" Йоганна Штрауса.

Проте через дощ вони не змоги розчохлити інструменти, тож "грали" беззвучно, а головний диригент оркестру Герман Макаренко наспівував мелодії.

Артисти були у масках та рукавичках і тримали дистанцію.

"Ми прагнули підтримати киян, додати позитивних емоцій, показати, як поступово всі ми повертаємось до звичного життя — найкраще для цього підходить класична музика", — цитує Макаренка Укрінформ.

"Сьогодні відновлює роботу столичне метро, це своєрідна репетиція виходу з карантину, і ми теж провели таку невелику репетицію просто неба, продемонстрували, як музиканти виходитимуть з карантину", — розповів Макаренко.

За його словами, такі мистецькі акції особливо потрібні в часи глобальних викликів, бо вони об’єднують людей, допомагають сформувати оптимістичний погляд у майбутнє, надають наснаги.

Після закінчення карантину музиканти обіцяють провести масштабну акцію на підтримку лікарів.

Що відомо

  • Після двох місяців карантину зранку 25 травня столична підземка знову запрацювала у звичному режимі.
  • Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що, за даними МОЗ, столиця не готова до другого етапу послаблень карантину, проте він звернувся до уряду з проханням частково зняти обмеження.
  • Зокрема він просив дозволу відновити роботу метро і громадського транспорту. У МОЗ дозволили.
  • 22 травня у Міністерстві охорони здоров'я опублікували список регіонів, які можуть впроваджувати другий етап послаблення карантину, та які не можуть.
  • Зранку 22 травня у Київській обласній державній адміністрації заявили, що поки не будуть послаблювати карантин у регіоні, оскільки область ще не готова до цього.
  • Кабінет міністрів запровадив в Україні з 22 травня до 22 червня так званий адаптивний карантин. Також з 22 травня розпочнеться другий етап пом'якшення обмежень.
  • Після цього Кличко повідомляв, що з 23 травня у столиці у звичайному режимі розпочне працювати наземний громадський транспорт, з 25 травня – метрополітен, а з 1 червня — дитячі садки.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше