На Львівщині через генератор загорілась будівля складу: що відомо

На Львівщині через генератор загорілась будівля складу: що відомо

На Львівщині через генератор загорілась будівля складу: що відомо
Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

У місті Сколе, що на Львівщині, виникла пожежа у дерев’яній будівлі складу. Загорання сталося від генератора. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС у Львівській області.

Пожежа трапилася ввечері 15 січня в дерев'яній будiвлi торгового залу (складу).

"Загорання сталось від генератора, який стояв відразу біля стіни будівлі. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташовані будівлі", – йдеться у повідомленні.

Близько години рятувальники гасили вогонь. Внаслідок пожежі знищено електрогенератор, стіни та перекриття будівлі на площі 20 кв.м. Також вдалося запобігти розповсюдженню пожежі та врятувати від вогню три поруч розташовані будівлі та три автомобілі.

На пожежі працювали 28 рятувальників.

Як правильно користуватися генератором?

Рятувальники закликають використовувати генератори тільки на відкритому повітрі. Прилад ні в якому разі не можна встановлювати у будівлі, адже під час роботи він виділяє чадний газ. Це може призвести до отруєння та смерті. Також невдалим місцем є дах багатоквартирного будинку.

Встановлювати генератор треба таким чином, щоб відстань до найближчої поверхні, до прикладу стіни чи вікон, була не менше 6 метрів. Під час роботи генератор сильно нагрівається, тож предмети, які розташовані поруч, можуть зайнятися.

Перед заправкою генератору потрібно дати охолонути. Паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути. Генератор потрібно заправляти виключно на відкритому повітрі. Також варто зберігати паливо у належних місцях через ризик пожежі.

Прилад має бути сухим та захищеним від дощу та затоплення. Адже дотик до мокрого генератора або пристроїв, під’єднаних до нього, може призвести до ураження електричним струмом.

Читайте також

Горів генератор: на Львівщині рятувальники загасили пожежу на подвір’ї будинку

Евакуювали більше 40 людей. У Львові сталася пожежа в багатоповерхівці

У Львові спростили умови для відшкодування 50% вартості генератора

На початок