Кани, чорнобривці та портулак: якими квітами прикрашають Хмельницький

Кани, чорнобривці та портулак: якими квітами прикрашають Хмельницький

Кани, чорнобривці та портулак: якими квітами прикрашають Хмельницький
квітники/Поділля

10 тисяч горшкових квітів в день у Хмельницькому висаджують працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста. Про це Суспільному розповіла начальниця дільниці з озеленення Надія Губіцька.

У теплиці комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста вирощують квіти, якими прикрашають квітники Хмельницького, розповідає начальниця дільниці з озеленення КП із зеленого будівництва та благоустрою міста Надія Губіцька.

У теплиці комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста вирощують квіти, якими прикрашають квітники Хмельницького
У теплиці комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста вирощують квіти, якими прикрашають квітники Хмельницького. квітники1/Поділля

«Кани, чорнобривці різних видів, агератум, целозія, портулак. Це те, що ми вирощуємо. Хлорофітум. Але ще є те, що ми закупляємо. Різні види бегоній, сальвія. Деякі види квітів закупляють у Львові. В нас трішки тепличні умови, в зимовий період не вистачає тепла, тому нам приходиться купувати».

У Хмельницькому парку Шевченка, перед пам’ятником поету, створили квіткову вишиванку. Аби висадити таку клумбу, потрібно один день. Над створенням квіткових дизайнів працює вісім працівниць Хмельницького «Зеленбуду». Жінка займається самостійно розробкою дизайну, - додає Надія Губіцька.

«На квітнику заміряємо який метраж, робимо розбивки, підбираємо квіти. Це те, що я роблю з допомогою своїх дівчат. А далі ми висаджуємо. Ми по всьому місту зараз працюємо з візерунками. В сквері Шевченка, фасадна частина, у нас буде вся з візерунками».

На квітнику заміряємо який метраж, робимо розбивки, підбираємо квіти, - каже Надія Губіцька
На квітнику заміряємо який метраж, робимо розбивки, підбираємо квіти, - каже Надія Губіцька. квітники2/Поділля

Всього у обласному центрі налічується 27 квітників. До кінця місяця планують усі квіти висадити візерунками, - додає начальниця дільниці з озеленення Надія Губіцька.

Вибір редакції

На початок