Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day

Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day

Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day
Бюст дівчини "Невинність" Еміліо Фіаскі, став “обличчям” Museum Selfie Day в Херсонському художньому музеї. Один з творів мистецтва, який викрали окупанти Фото: Херсонський художній музей/Facebook

Херсонський обласний художній музей ім.О.Шовкуненка оголосив про акцію до Дня музейного селфі. Про це йдеться на сторінці музею у Facebook.

Museum Selfie Day цьогоріч відзначатимуть 18 січня, у третю середу січня. Зазвичай цього дня можна безплатно прийти до будь-якого музею та сфотографуватися з улюбленим експонатом. Наразі художній музей пограбований військовими РФ, зали закриті, йдеться у повідомленні.

Відтак співробітники музею запропонували знайти селфі минулих років, зроблені на локаціях закладу та 18 січня викласти їх у соцмережах з хештегами #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2023 #art_museum_ks.

Усі фото будуть зібрані на музейних сторінках у соцмережах.

Що відомо

  • Вранці 30 листопада російські війська обстріляли херсонський художній музей імені Олексія Шовкуненка.
  • Гобелен херсонської художниці Ольги Бринцевої "Різдво", який після незаконного вивезення російськими військовими колекції творів мистецтва вважали викраденим, залишився в музеї.
  • 23 травня озброєні чоловіки в цивільному завітали до Херсонського художнього музею, які заявили про "інвентаризацію" колекції.
  • 19 липня близько 11 години військові РФ захопили Херсонський художній музей і призначили свою "директорку".
  • 1 листопада російські окупанти пограбували художній музей у Херсоні. 3 листопада поліція почала розслідувати справу, яку відкрили за фактом пограбування військовими РФ цінностей Херсонського художнього музею.
  • 7 листопада, на сторінці у Facebook Херсонського художнього музею, адміністрація виклала пост про те, що картини, викрадені з військовими РФ, "засвітилися" у Центральному музеї Тавриди у Сімферополі.
  • Росіяни вивезли з колекції майже всі картини Тетяни Яблонської, Івана Айвазовського, Августа фон Баєра, Михайла Врубеля. Забрали не лише живопис, а й усі скульптури Врубеля.

Читайте також

"Майстерня нескорених": скадовська молодь допомагає відбудовувати громади на Херсонщині

"Я ніколи їм не пробачу". Як співробітник херсонського музею став стрільцем Нацгвардії

324 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок