Виставку "Тотеми" Ірини Жари презентують у Хмельницькому

Виставку "Тотеми" Ірини Жари презентують у Хмельницькому

Виставку "Тотеми" Ірини Жари презентують у Хмельницькому
Ірина Жара.

У Хмельницькому 16 січня презентують виставку «ТОТЕМИ» хмельничанки Ірини Жари. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради.

"Рік праці, різноманітних трансформацій, гумору - і ось, незважаючи на війну, результат - дуже красива серія робіт. Тотеми - то найвеличніша з таємниць. Збір сили, мужності та справедливості. Але як щодо таємниць справжньої жіночності? Ви маєте шанс доторкнутися до цієї таємниці. Використовуючи образи тварин, авторка підкреслює жіночі чесноти - вроду, кмітливість, розум, інтуїтивність, ніжність, романтизм, здатність протистояти насиллю… Жіночий образ - як тотем, уособлення всього, що оберігає та захищає", - зазначають у повідомленні.

За фахом Ірина Жара - лікар-офтальмолог, пластичний хірург. Жінка 26 років працювала у Хмельницькому військовому шпиталі. А свій шлях у мистецтві розпочала 4 роки тому з уроків живопису у Хмельницькій арт-студії "Куб", де займалася її старша онука.

Згодом був проект "мАРТен" з відомим київським художником, тренером по живопису Олегом Юровим, результати якого можна буде побачити на виставці.

Презентація відбудеться 16 січня 2023 року о 17.30 у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва. Вхід вільний.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок